Building Plastics ČR 2 minuty
Rolovací lamelová vrata jsou navržena pro použití do exteriéru skladů, hangárů, výrobních hal nebo továren. Vrata značky Minirol jsou konstruována do provozů s požadavkem na průjezd nadměrných vozidel a velkou četnost použití. Vedle této základní charakteristiky produktu poznejte 4 zásadní výhody vrat Minirol.
4 hlavní přednosti průmyslových vrat MINIROL

Úspora místa a snadná údržba

 • Průmyslová vrata Minirol nezabírají při montáži ani při následném provozu téměř žádný prostor. Lamelový pancíř se navíjí do subtilního boxu a celý navíjecí systém je navržen pro desítky použití za den.
 • K dalším přednostem patří možnost jednoduché a rychlé opravy mechanického poškození vrat. Díky jednoduché konstrukci není, v porovnání s jinými typy vrat, potřeba provádět pravidelnou výměnu jednotlivých prvků vrat.

Bezpečnost vrat

 • Vrata Minirol nejen, že splňují mezinárodní normu EN 13241–1, ale umožňují doplnit systém o další bezpečnostní prvky jako:
 • Vodící lišta s větrnými háky se používá u vrat nad 6 m šířky. I při extrémní povětrnostních podmínkách tak lze zaručit stabilitu rozměrných lamelových vrat.
 • Detektor překážek se umisťuje do spodní části vrat. V případě kontaktu vrat s překážkou okamžitě zastaví jejich pohyb a předejde tak kolizi s nevhodně opřeným kolem nebo autem zaparkovaným v nedostatečné vzdálenosti od pancíře.
 • Infrazávora hlídá prostor pod vraty, čímž chrání především obyvatele domu. Díky rychlé detekci například hrajících si dětí okamžitě rozpozná pohyb pod vraty a zastaví jejich chod.

Výroba na míru

 • Minirol je značka na zakázku vyráběných rolovacích vrat. Díky tomu může výrobce zákazníkům nabízet různá provedení vrat podle zvoleného typu lamely, rychlosti otevírání a zavírání vrat, požadavků na řízení a ovládací prvky nebo povrchovou úpravu pancíře. Díky možnosti výběru barvy a povrchové úpravy lamel vrata snadno sladíte s ostatními vstupy nebo firemními barvami.

Nabídka vrat do specifických prostředí

 • Protože si výrobce vrat Minirol uvědomuje, že řada klientů má díky povaze své činnosti zvláštní požadavky, nabízí konstrukci vrat přizpůsobenou rozmanitým podmínkám – např. do výbušného prostředí, rozměrově atypická vrata, vrata s pancířem z neprůstřelných lamel, protipožární vrata.
minirol_logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě Building Plastics ČR, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil Building Plastics ČR nebo web minirol.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu Building Plastics ČR a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Toto vypadá skvěle. Myslím si, že například do skladu by něco takového bylo zcela ideální řešení. My se teď chystáme ve firmě stavět nové skladové prostory, takže si tam možná něco takového také necháme nainstalovat. Horší to ale bude s vybavením skladu. Teď mi například dalo celkem zabrat najít nějaký vhodný regálový systém. Zatím to ale vypadá tak, že zvolím řešení od https://www.meta-online.com/…e-konstrukce

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Přemýšlím nad tím, že podobná vrata si udělám v práci, respektive ve firmě taky. Máme montované haly od https://www.promohaly.cz/montovane-haly , ale chybí nám tam automatika na otevírání. Jelikož tam jezdíme stále častěji s vysokozdvižným vozíkem, tak by se něco takového hodilo, aby skladníci nemuseli pořád vystupovat a nastupovat. Tak uvidíme. Zatím jsem ve fázi zjišťování.

 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  Máme s manželem velkou farmu, na které chováme skot a koně, ale jelikož se počty našich zvířat stále zvětšují a naše sklady byly již plné, že nám nešli ani zavřít průmyslová vrata, museli jsme hledat místo, kam dát všechen ten materiál. Naštěstí jsme našli internetové stránky https://halyjabor.cz/, kde nabízeli plachtové haly. Ihned jsme s firmou začali jednat a za velmi krátkou dobu byla nová hala postavená.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace