méně než minuta

Reakce (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Kamila Proutilová
  Kamila Proutilová

  Nedávno jsme se s manželem rozhodli pro novou izolaci dveří a oken, ale také jsme si konečně pořídili nové jednoprůduchové komíny na internetových stránkách https://www.kominycz-eshop.cz/komin-nerezovy/. Jejich moderní design skvěle ladí s celkovým vzhledem našeho domu. Navíc mají výbornou funkčnost a zaručují efektivní odvod spalin. Po instalaci jsme si hned všimli zlepšení ve spalování a účinnosti vytápění.

 • Iva Mrázková
  Iva Mrázková

  My jsme pořizovali teprve nedávno do ložnice nové doplňky. Na dveře se teprve chystáme. Dali jsme poptávku místnímu truhláři, tak snad se dostaneme na co nejnižší cenu. On je fakt mistr ve svém oboru, takže by měly vydržet několik let. Co se týče nábytku, tak ten truhláři na vyhotovení nedáváme. Máme totiž ověřený e-shop, a to sice https://www.livli.cz

 • Jan Lang
  Jan Lang

  Zdravím, hliníkové rámy a křídla – profily už se do dveřních systémů dělají izolované a to pomocí plastového termonostu mezi vnitřní a venkovní stranou profilu + včetně izolační vložky v středové plastové komoře jako je třeba EPS nebo XPS nebo PU. Tím se dostane UWK profilového systému na cca 2,0 což je sice o 100% horší než u PVC dveří, ale zase ne tak dramatické aby se tvořil kondenzát. Takže si pohlídejte z jakého profilového systému dveře budou a jaké má složení.

 • Jaromír Vodák
  Jaromír Vodák autor

  Dobrý den, uvažuji, že bych si v rámci rekonstrukce mého rodinného domu pořídil společně s plastovými okny také hliníkové vstupní vchodové dveře. Rád bych požádal o radu jak je to s tepelnou izolací hliníku oproti plastu. Mám obavy s promrzáním. Děkuji za radu.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace