Jste člověk z praxí v oboru Oken, Dveří, Stínění, Zimních zahrad, Pergol, Plotů, Skla, Strojů a Příslušenství a není Vám lhostejné jaké nepřesné či snad účelové informace jsou na českých webech k dispozici? Zde máte jedinečnou šanci ověřeně prezentovat Vaše postřehy a názory.

  • Povídejte si s uživateli.
  • Pochvalte se Vaší prací, praxí a znalostmi, které máte.
  • Ptejte se na jejich názory.
  • Komunikujte se stálými zákazníky, Vaše praxe a znalosti pomohou uživatelům pochopit správný pohled na danou problematiku.
  • Ukažte své znalosti a ukažte, že jste profesionálem.
  • Pomáhejte uživatelům
  • Odpovídejte na jejich otázky v diskusích a vybudujte si dobré jméno a případně i budoucí možné zákazníky.

Cena služby je 210,– Kč mesíčně bez DPH

Chci se stát profesionálemNejčastěji kladené otázky

Kdo je to ten „Profesionál“

Slovem Profesionál nazýváme uživatele, kteří mají dlouhodobou praxi (více jak 3 roky) v oborou Okna, Dveře, Stínění, Ploty, Brány, Sklo, Stroje, Příslušenstí. Tito uživatelé musí dostatečně vyplnit svůj uživatelský profil (vzdělání, praxe, fotografie) před povolením registrace, která je zakladateli portálu www.planetaoken.cz schválena pouze, na základě osobního pohovoru a ověření praxe u současných i minulých zaměstnavatelů.

Co je to Karma

Karma je součet pozitivních a negativních hodnocení vašich příspěvků ostatními uživateli a její aktuální hodnotu naleznete ve svém profilu.

Mohu získat slevu?

Ano můžete (ve formě prodloužení měsíčního období zdarma), pokud vaše odpovědi v Diskusním fóru nebo u Článků budou pozitivně ohodnoceny ostatními uživateli. Nárok máte v případě, že karma za posledních 30 dní přesáhne 100 nebo pokud obsah vašich věcných odpovědí bude mít alespoň 2000 znaků.

Je možné, aby portál platil Profesionálovi za jeho publikační činnost?

Ano, je to možné. V případě, že se jedná o Profesionála, který získá karmu minimálně 250 za posledních 30 dní a z toho alespoň 10 od ostatních Profesionálů, bude osloven ze strany portálu www.planetaoken.cz na možnou individuální placenou spolupráci.

Jaké formy platby akceptujete?

Akceptujeme platbu na náš bankovní účet v CZK nebo EUR formou zálohové faktury a to dopředu minimálně 2 dny před aktivací účtu . Aktuální bankovní platební údaje Vám přijdou e-mailem po schválení Vaší registrace nebo je najdete v sekci O nás / Kontakt.

Když teď zaplatím, kdy se služba aktivuje?

V den, kdy nám přijde Vaše platba na účet. Většinou převody mezi bankami trvají jeden a nebo dva pracovní dny. My používáme FIO Banku.

Jak mohu službu zrušit?

Pokud jste platili převodem, stačí, když na další období nezaplatíte.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace