Dobrý den, uvažuji nad hliníkovým plotem, který bych chtěl pořídit na jaře příštího roku, můžeme mi prosím někdo napsat zkušenosti s dodavateli nebo pro a proti ?
méně než minuta
Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!
Kategorie diskusního fóra
Poslední z diskusí
- Stavíme novou terásku 2
- Shrnovací hliníkové terasové dveře 2
- Vrzající panty u dřevěných interiérových dveří 4
- Venkovní rolety + další stinění? 9
- Dvere mezi garáži a chodbou do domu 6
- Kvalitní markýza 5
- Jaká čistička vzduchu? 0
- Pergola dřevěná nebo hliníková? 12
- Okna a rekuperace do bytu 0
- Zteřelé těsnění na plastových oknech 6
- Renovace zimní zahrady 14
- Hliníkový plot - neznáte dodavatele ? 6
117 témat
Staňte se profesionálem
Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.
Reakce (6 komentářů)
Já si hliníkový plot pořizoval minulý rok a nakonec to bylo od této firmy https://www.plot-eshop.cz/ Nejsou nijak zvlášť drazí a mají opravdu dobrý výběr. Mám známého, který si od nich na mé doporučení také kupoval plot. Jen teda v jeho případě se jedná o plot lamelový. Zatím jsem ho teda viděl jen na fotkách, ale také to vypadá dobře. :)
www.gelend.cz
Máte někdo zkušenosti s firmou ROLUX u hliníkových plotů ?
Doporučuji firmu ROLUX
Já jsem poptával firmu z Polska – Wischnowski , ten dodává ploty, brány, atd.
Dobrý den, zkuste LAMARK z Pardubicka, nabízí několik modelů výplní jednotlivých polí. Nevím jaká je kvalita. Hliníkový plot by měl být hlavně pevný a lakovaný na všech místech, aby nezačali spoje oxidovat.