méně než minuta
Kamca Cizkova

Ahoj, pochlubte se, do jakého stylu máte lazenou zimní zahradu? My máme takový boho vintage styl. Hodně dřeva, samozřejmě kytek, dečky, polštářky a tak podobně. Dříve jsme měli i pomalované stěny, ale to nás už upřímně omrzelo… Takže to manžel přemalovával zpět na bílo. Při malování samozřejmě používal ochranný respirátor, který máme odsud: https://www.greenmat.cz/…60_150_2.htm. To píšu proto, že si myslím, že se teď hodí skoro všem nějaký typ na levné a dobré respirátory…

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Iva Mrázková
  Iva Mrázková

  Jakmile jsme naši zahradu obohatili o systém https://www.zavlazovaci-systemy.net/eshop/ zavlažování, tak se tak nějak úplně probudila a měli jsme větší radost ze života. Je to asi dáno tím že je tráva mnohem více zelená a také všechno dopadá na správnou úrodnou půdu.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Dobrý den, Kamilo, my jsme zimní zahradu realizovali před pár lety a nakonec jsme to trochu předimenzovali. :) Máme ji napojenou na zastřešení bazénu. Postavili jsme totiž přelivový bazén od https://www.albixon.cz/…y/prelivove/ a bylo nám líto, že bychom museli v zimě od bazénu do zahrady přecházet, takže to máme napojené na sebe. A je to teda fajn. Občas tak v zimě strávíme se ženou třeba celou sobotu. :)

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace