TRIDO méně než minuta

Nesprávná teplota a vlhkost vzduchu mohou být příčinou tvorby plísně v prostorách vaší garáže.

Automatické větrání garáže bez starostí
Pro snížení tohoto rizika pro Vás máme řešení v podobě inteligentního snímače vlhkosti. Snímač Senso k pohonům vrat TRIDO v případě potřeby vrata automaticky mírně pootevře a zajistí perfektní cirkulaci vzduchu. Jakmile je dosaženo optimální teploty a vlhkosti, vrata se zavřou, a tím se sníží riziko tvorby plísně.
trido-logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě TRIDO, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil TRIDO nebo web trido.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu TRIDO a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden jednoho člověka a tento měsíc jich bylo celkem 6.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  My jsme teď objevili garážová vrata od Pramosu: https://www.pramos.cz/…azova-vrata/ které mají přesně tenhle mechanismus docela dobře vyřešený. :) Za nás je to fakt kvalitní řešení. Moji rodiče od nich mají okna i dveře, my zatím výměnu na koupeném domě neplánujeme, ale vrata budeme řešit příští rok, tak přemýšlíme, že si fakt necháme navrhnout řešení od nich. :)

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Tohle by se nám taky líbilo. Děláme teď nová vrata do garáže, tak bychom to mohli využít. Ani jsem nevěděla, že něco takového je. I když teda otázka, jestli najdeme na tu rekonstrukci sílu. Byli jsme nedávno v jednom obchodě a nechtěli nás tam pustit, protože jsme neměli respirátor!!! Měli jsme jen roušku. A to jsme jim ukazovali kvalitní slinné testy od https://rouska-velkoobchod.cz/…ty-cov19-c7/ které si pravidelně děláme, když někam vyrážíme. No úplně nám to vyrazilo dech, co lidi někdy dokážou vymyslet. :/

 • Magda Horká
  Magda Horká

  Tohle přesně by se manželovi hodilo. Ten pořád něco kutí v garáži, takže trochu odvětrání by rozhodně pomohlo. Zrovna nedávno si koupil nějaké nové brusky Bosh http://www.profinaradi.com/…obliky-bosch. Pár dní jsem ho snad vůbec neviděla, kutila jednoho. Za pár dní se ukázal a za sebou měl celou dřevěnou sedací soupravu pro děti. No já neměla slov.

 • Martička Nová
  Martička Nová

  Až budeme mít hotovou garáž od vás, tak si plánujeme s manžílkem pořídit nějaký ten moderní <a href=„https:/­/www.atan.cz/zah­radni-nabytek“>venkovní nábytek</a>. Jsme totiž spolu na chalupě více než 3 měsíce v roce a ten náš starý nábytek ještě z 80. let už začíná dosluhovat. Potom ho asi hodíme na bazoš aby ještě posloužil.

 • Jana Doležalová
  Jana Doležalová

  Momentálně jsme rekonstruovali přízemí i první patro, ale garáž hned půjde potom, takže si článek ukládám, bude se hodit. I když asi oslovíme přímo nějaké odborníky, teď jsme se ohledně návrhů interiérů obrátili na http://www.pwinterier.cz a díky tomu jsme si ušetřili spoustu času a taky i nervů nad vybíráním a rozhodováním :D.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace