Building Plastics ČR 1 minuta
Iveo Home Server je systém od společnosti SELVE, který dodá Vašemu domovu jiný rozměr, ať už jste kdekoliv, máte svůj domov pod kontrolou.
Dálkové ovládání pro Váš domov - Iveo Home Server
   

Díky jednoduchému ovládání to zvládne každý. Systém je zaměřen na jednoduché ovládání a usnadnění každodenního rutinního života uživatele. Systém iveo Home Server staví na první místo vždy přehlednost a funkčnost. Systém iveo Home Server lze nastavit tak, aby fungoval sám bez zásahu uživatele, dle jednotlivých scénářů.

 • Systém určený na dálkové ovládání Vašeho domova. (rolety, světla..)

 • Ať už jste na dovolené, v práci či na večírku, iveo Home Server je pro Vás přístupný odkudkoliv.

 • iveo Home Server je pro Vás přístupný z tabletu, PC nebo smartphonu

 • Při dlouhodobém cestování můžete nasimulovat Váš dům, jako byste byli stále doma, a tím odradit nechtěné návštěvy.

 • Lehce naprogramovatelný iveo Home Server lze nastavit na časových intervalech, nebo v závislosti na východu a západu slunce.

 • Pomocí iveo Home Serveru můžete s každou roletou, žaluzií nebo markýzou jedním „kliknutím“ přejet do předem nastavených pozic.

 • K systému můžete připojit až 64 přijímačů

 • Možnost používat systém z pohodlí domova a bez připojení k internetu

Pravidelné aktualizace firmou SELVE přes server.

minirol_logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě Building Plastics ČR, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil Building Plastics ČR nebo web minirol.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu Building Plastics ČR a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Já bych z tohohle měl asi trochu obavu. I když mi ještě není ani třicet, tak jsem spíš stará škola. Na dálkové ovládání moc nevěřím. To samé na chytrou domácnost. Ale to je i tím, jakou dělám práci. Pohybuji se hlavně po dílnách a výrobnách, když dělám servis šroubových kompresorů pro https://www.kompresory-filtry-servis.cz/…s-kompresoru a tam se na moc velká chytrá zařízení fakticky nehraje. ;-)

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Což o to, takové dálkové ovládání může být opravdu hodně fajn, ale myslím si, že teplo domova to opravdu nenahradí a je třeba si to vytvořit i trochu jinak… Hodně si myslím, že třeba něco takového udělá i třeba udělat si někdy něco dobrého k jídlu (super potraviny se dají sehnat zde – https://www.milota.com/…traviny-8695 ) nebo si jen udělat i dobrý čaj :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace