Kamca Cizkova

Ahoj, my teď s manželem plánujeme postavit novou terasu k našemu baráčku. Aby jsme měli, kde se v létě vyvalit v plavkách! :D Teď sháníme nějaké kvalitní zastřešení teras. Nedávno jsem narazila na tento web: https://pergotec.cz/…vasi-terasy/ a asi máme vybráno. Ani já, ani manžel jsme zatím nenašli nic lepšího, než tuhle firmu.

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Dobrý den, to vám tedy závidím. My jsme se letos k pergole nedostali, ale snad to dopadne příští rok. Jen si teda říkám, jestli tam nechcete dát alespoň textilní roletky den noc od https://svetstineni.cz/…den-noc.html abyste se tam v létě neupekli? Přeci jenom je dobré mít doma a na zahradě i trochu stínu. ;-)

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  My jsme si dělali terasu sami. Občas to teda byla trochu očista, ale nakonec jsme to zvládli. Manžel to bere pozitivně, protože se na tom naučil třeba svářet a spoustu dalších věcí. Ale zaplať Bůh za různé návody na internetu. Třeba u svařování prý hodně postupoval podle tohohle, jinak by si něco udělal: https://www.ardon.cz/…na-ne-obleci Je na sebe hodně opatrný, za což samozřejmě děkuji! :) Žádné pracovní úrazy při práci mi nesmí za práh domu. ;-)

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace