méně než minuta
Pavel Konupka

Dobrý den, řešíme v domácnosti žaluzie do celého domu, protože jsme do teď žili bez nich a řekli jsme si, že už to chce změnu. Vždy jsem měl za to, že to neni žádná věda a jsou to prostě rolety, ale procházel jsem dost internet a narazil na různé články např. https://www.zivotzeny.cz/…pravdu-dost/ kde píší o několika typech, které jsem ani doteď neznal.. spíš mi jde o rady jaký typ pořídit. Chtěli bychom rolety/žaluzie na okna po celém domě, ne balkónové dveře ale jen okna. Mohli byste mi nějak poradit? děkuju

Reakce (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Kamila Proutilová
  Kamila Proutilová

  Já jsem si nechala nainstalovat venkovní žaluzie a jsem s nimi velice spokojená. Nedávno jsem si ještě pořídila nové koupelnové skříňky na internetový stránkách https://www.aplomo-koupelny.cz/…ove-skrinky/ a musím říct, že jsem nadšená. Jejich stylový design a elegantní povrchová úprava dodávají mé koupelně nádech luxusu. Skříňky jsou prostorné a dobře organizované, takže se v nich snadno ukládají všechny mé hygienické potřeby.

 • Kristýna Adamovska
  Kristýna Adamovska

  My bydlíme v pronajatém bytě a jsou tu na oknech takové ty klasické bílé žaluzie, které se sklápějí, nebo jdou vytáhnout úplně nahoru. Jsou super, není dovnitř vidět, ale jejich čištění je horor. Než jsem je vždycky z obou stran umyla, tak to byl boj a nikdy stejně nebyly dokonale čisté. Než jsem je na jaře myla, tak jsem si zkusila objednat takový speciální kartáček na žaluzie z https://www.plaza.cz/…-hry-zabava/ a měla jsem ho mít už dávno. Krásně je vyčistí a je to hned a navíc nestojí svět :-) .

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  A chcete dávat venkovní nebo vnitřní žaluzie? Pokud nevíte, tak doporučuju článek na https://www.atlaso.cz/…tere-zvolit/ kde se tím zabývají. My jsme po zkušenostech s vnitřními dali nakonec venkovní rolety. Výhoda je absolutní tma, když to potřebujete, což se hodí, když děláte noční směny, a pak taky hlavně hluková izolace. Prostě pecka. :) A navíc prakticky bezúdržbové. ;-)

 • Jan Antonín
  Jan Antonín profesionál

  Zdravím Vás, no na výběr toho je hodně, zkusím Vám popsat nějaké základní pro a proti: a) žaluzie – vnitřní s hliníkovou lamelou horizontální (celostínící) jsou asi nejlevnějším prvkem, ale drží se na nich prach. b) dřevěné bambusové žaluzie, jsou více příjemné na pohled a působí i jako dekorativní prvek, také se na nich drží prach. c) textilní roletky (den a noc nebo celolátkové) jsou za mě asi nejvhodnějším řešením , nebo můžete volit ještě d) bambusové roletky, které jsou také více designové ……….zkuste se podívat na www.climax.cz nebo www.isotra.cz nebo www.kasko-vs.cz a uvidíte.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace