1 minuta
Dana Veselá

Dobry den, koupili jsme novostavbu domu, a na jižní stranu budeme dávat venkovní zaluzie,na které je již stavební příprava. Ale co na další okna, aby to tam nějak ladilo? Nejednalo by se o velké plochy, spis jenom koupelna, satna apod. Vsechny ložnice, kuchyň, obývací pokoj jsou orientovaný prave na jih. Určitě nechceme klasické hliníkové zaluzie…nebo mate na všech oknech stejně stínění, tj venkovni zaluzie? Nebude divné min různé druhy stínění? Dekuji.

Reakce (2 komentáře)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Petr  Ratkovský
    Petr Ratkovský

    Jestli máte na oknech (asi na jižní či západní straně) udělanou přípravu na venkovní žaluzie, tedy elektriku a možná skrytý kastlík a na ostatních oknech tohle nemáte, bude finančně náročnější žaluzie integrovat na ostatní okna (úprava venkovní omítky, vnitřní omítky, elektřina, vypínače). Osobně bych šel asi u těch oken co přípravu nemají do interiérového stínění – roletky textilní nebo bambusové nebo závěsy pokud nechcete hliníkové vnitřní žaluzie.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním! Sdílejte Sdílejte Sdílejte

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 4 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace