PlanetaOken

Chceme pomoci budovat image vaší společnosti, aby o vás internetová generace budoucích klientů získala povědomí. Je to dlouhodobá záležitost, která může trvat roky, ale klienti přesouvají pozornost k online službám a vy si nemůžete dovolit zůstat pozadu. Náš tým programátorů, grafiků, editorů a marketingových poradců je připraven vám poradit a vyřešit vaše přání či problémy.

Co vám inzerce přinese a v čem jsme jiní

Prezentujete se jako moderní a dynamická firma, která se nebojí nových trendů a využívá k tomu portálové marketingové prostředí, které se průběžně přizpůsobuje vašim potřebám a je pro vás důležitá zpětná vazba od klientů.

  • Doplňujete si odkazový profil vaší současné webové prezentace o partnera s velkou váhou v oboru – důležité pro SEO (optimalizace pro vyhledávače) - my s tím umíme pracovat a přineseme vám další návštěvníky vašeho webu.
  • V rámci ročního registračního paušálu dostáváte zdarma čtvrtletní analýzu klíčových slov, která vaši potenciální klienti vyhledávají, a můžete tak reagovat s předstihem (například článkem na dané téma na našem portálu).
  • Přesné zacílení online marketingu – oproti klasickým PPC reklamám na náš portál chodí přímo vaše cílová skupina, kde máte možnost ji oslovit a připravit více personifikovanou nabídku. Potenciální klient má možnost vás rovnou poptat a zkrátí se tak cesta ke splnění cíle – dalšímu spokojenému zákazníkovi.
  • Z klasických vyhledávačů (seznam.cz, google.com) přicházejí návštěvníci na portál přes konkrétní klíčová slova, na která už u nás mohou být spojována přímo s vaší firmou (at‘ už formou článků, firemního profilu či zmínky v diskusním fóru nebo slovníčku pojmů).
  • Stále více zákazníků se odklání od klasické tištěné formy a hledá informace online – náš portál tomu jde naproti a poskytuje jim informace přehledně a na jednom místě. Máte možnost oslovit novou generaci klientů, kterým již klasická forma reklamy nic neříká a vše řeší na internetu.
  • Náklady na online reklamu jsou i řádově nižší než na klasickou formu reklamy v podobě letákových kampaní, účasti na veletrzích nebo televizních či rádiových spotech. A výsledek je těžko měřitelný. U nás v přehledných statistikách zjistíte, kolik lidí navštívilo váš profil nebo kolik lidí četlo váš článek. Vidíte tak, že vaše snaha má ohlas.
  • Platíte jen za to, co skutečně využíváte – spoustu našich služeb účtujeme po dnech a máte tak možnost si službu kdykoli zapnout nebo pozastavit.

Jak u nás inzerovat

Pro informace o možnostech inzerovat na portálu kontaktujte naše obchodní oddělení nebo si stáhněte naši brožuru.

Brožura 1/2018
Brochure 1/2018

Naše návštěvnost

Změna celkového počtu zobrazení stránek za posledních 30 dní oproti předchozím 30 dnům je 0,00% a změna počtu návštěv uživatelů je 0,00%.

Za posledních 30 dní navštívilo portál 0,0% uživatelů z mobilního telefonu nebo tabletu a 0,0% navštívilo portál poprvé.

Průměrné CTR (click through rate, míra prokliku, tj. poměr mezi celkovým počtem zobrazení internetové reklamy a počtem prokliků na ni vyjádřen v procentech) našich kampaní na Facebooku za posledních 30 dní bylo 0,00%.

Naši uživatelé

U nás na portálu je registrováno 1 354 uživatelů a z toho jsou 2 profesionálové.

Naše databáze kontaktů

Naše databáze oborových kontaktů zahrnuje více než 4 000 záznamů, se kterými v rámci promování pracujeme.

O našich službách

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace