Geus okna a.s. 1 minuta

Aluprof je předním evropským distributorem hliníkových systémů pro výrobce otvorových výplní. Díky tomu máte možnost získat velmi kvalitní hliníková okna a dveře vyrobená u nás na zakázku.

Geus okna - hliníková okna z profilů Aluprof

Důvody pro hliníková okna

 • oproti plastovým a dřevěným systémům lze hliníková okna a dveře navrhovat o větších rozměrech a s výplněmi s vyšší hmotností. Jejich použití je také vhodnější do budev se zvýšenou frekvencí pohybu osob jako bytové domy, školy a úřady.
 • stavební výplně z hliníkových profilů mají výborné bezpečnostní parametry, a to jak z hlediska ochrany proti vloupání tak požární bezpečnosti.
 • hliníková okna a dveře lze eloxovat, nastříkat jakýmkoli odstínem dle RAL nebo opatřit na povrchu renolitovou fólií s dekorem dřeva.
 • vyrábíme z renomovaných hliníkových profilů Aluprof

Aluprof je předním evropským distributorem hliníkových systémů pro výrobce otvorových výplní. Díky tomu máte možnost získat velmi kvalitní hliníková okna a dveře vyrobená u nás na zakázku.

Ze stejných profilů navrhujeme, vyrábíme a montujeme fasády, dělící stěny a další stavební komponenty, u kterých je vyžadována vysoká statická tuhost, mechanická odolnost a perfektní vzhled.

geus-logo-2

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě Geus okna a.s., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil Geus okna a.s. nebo web geusokna.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu Geus okna a.s. a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden jednoho člověka a tento měsíc jich bylo celkem 2.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Dan Shluk
  Dan Shluk

  Ačkoliv jsem tomu příliš nedával nadějí, tak se mi konečně podařilo přemluvit manželku a nechali jsme v celém rodinném domku vyměnit okna za tato hliníková a opravdu si to nemůžeme vynachválit, rozhodně můžeme doporučit :-) Teď jsme si navíc nechali nainstalovat objednané rolety, na které se nám navíc podařilo získat slevu z https://slevovykupon.net/ a je to báječné!

 • Ivana Svoboda
  Ivana Svoboda

  Tím že jsme také s manželem rekonstruovali starší dům po babičce, tak jsme si zakládali na tom, abychom dělali všechno ve stylu, který měla ráda i naše maminka a tatínek. A proto jsme se obrátili na https://rocal.cz/designove-krby výrobce designových krbů, kteří nám poradili, který styl by se asi tak hodil k našemu přesvědčení.

 • František Klapal
  František Klapal

  Vždycky když vidím firmy, které pracují s hliníkem a ocelovými profily, tak si říkám, jestli to u nich vypadá jako u mého bývalého zaměstnavatele. Dokud jsem mu neřekl, že existuje něco jako roční hlášení odpadů díky tomuhle článku https://ecoservis.eu/…v-roce-2022/ tak na jakékoliv odpadové hospodářství kašlal. Ta firma, o které mluvím, tak dělá hliníkové konstrukce, okna a další věci. No jsem docela rád, že tam už nejsem. :)

 • Jakub Rygl
  Jakub Rygl

  My jsme si také nakonec vybrali hliníková okna. Líbí se mi, že nemají tak široké rámy jako plastová okna, takže okna nejsou tak robustní. Když jsme je vybírali, tak jsme si nechali zaslat cenovou nabídku od několika společností a nejvíc nás zaujala nabídka od Pramos a to jak cenově tak i různými typy oken, které jsme si prohlídli na https://www.pramos.cz/…nikova-okna/ .

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace