TRIDO méně než minuta

Nesprávná teplota a vlhkost vzduchu mohou být příčinou tvorby plísně v prostorách vaší garáže.

Automatické větrání garáže bez starostí
Pro snížení tohoto rizika pro Vás máme řešení v podobě inteligentního snímače vlhkosti. Snímač Senso k pohonům vrat TRIDO v případě potřeby vrata automaticky mírně pootevře a zajistí perfektní cirkulaci vzduchu. Jakmile je dosaženo optimální teploty a vlhkosti, vrata se zavřou, a tím se sníží riziko tvorby plísně.
trido-logo

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě TRIDO, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil TRIDO nebo web trido.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu TRIDO a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Martička Nová
  Martička Nová

  Až budeme mít hotovou garáž od vás, tak si plánujeme s manžílkem pořídit nějaký ten moderní <a href=„https:/­/www.atan.cz/zah­radni-nabytek“>venkovní nábytek</a>. Jsme totiž spolu na chalupě více než 3 měsíce v roce a ten náš starý nábytek ještě z 80. let už začíná dosluhovat. Potom ho asi hodíme na bazoš aby ještě posloužil.

 • Jana Doležalová
  Jana Doležalová

  Momentálně jsme rekonstruovali přízemí i první patro, ale garáž hned půjde potom, takže si článek ukládám, bude se hodit. I když asi oslovíme přímo nějaké odborníky, teď jsme se ohledně návrhů interiérů obrátili na http://www.pwinterier.cz a díky tomu jsme si ušetřili spoustu času a taky i nervů nad vybíráním a rozhodováním :D.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace