PlanetaOken

Nevíte si rady s některými tématy týkajícími se oken, dveří, stínění, pergol a zimních zahrad, plotů a bran, skel, fasád či drobného příslušenství? Od toho jsou tu naši profesionálové, kteří mají dlouhodobé zkušenosti z praxe a jsou ochotni vám zdarma poradit na jakékoli oborové téma – stačí kliknout na název oboru u jejich jména.


 • Jan Antonín

  Jan Antonín

  profesionál Okna Dveře Stínění Příslušenství napsat dotaz na fóru

  Jmenuji se Jan Antonín a v okenním a dveřním sektoru působím už více jak 13 let. Zkušenosti jsem nabýval hned po ukončení Vysoké Školy – VUT v Brně v roce 2003 ve firmě ARGONA, a.s., která se zabývala prodejem okenního a dveřního příslušenství v rámci ČR a SR, následně do konce roku 2018 ve společnosti BOPAL – window and door accessories, s.r.o., která pokračuje ve stejném oboru podnikání. Rád odpovím na dotazy týkající se oken, dveří, parapetů, příslušenství, stínící techniky.

 • Ivan Dušek

  Ivan Dušek

  profesionál Okna Dveře Stínění Příslušenství napsat dotaz na fóru

  Jmenuji se Ivan Dušek a v okenním a dveřním sektoru působím už více jak 8 let. Zkušenosti jsem nabýval ve firmě Koma system s.r.o., která se zabývá prodejem okenního a dveřního příslušenství v rámci ČR. Následně ve společnosti BOPAL – window and door accessories, s.r.o., který pokračuje ve stejném oboru podnikání. Rád odpovím na dotazy týkající se oken, dveří, parapetů, příslušenství, stínící techniky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace