PlanetaOken

Nevíte si rady s některými tématy týkajícími se oken, dveří, stínění, pergol a zimních zahrad, plotů a bran, skel, fasád či drobného příslušenství? Od toho jsou tu naši profesionálové, kteří mají dlouhodobé zkušenosti z praxe a jsou ochotni vám zdarma poradit na jakékoli oborové téma – stačí kliknout na název oboru u jejich jména.


 • Jan Antonín

  Jan Antonín

  profesionál Okna Dveře Stínění Příslušenství napsat dotaz na fóru

  Jmenuji se Jan Antonín a v okenním a dveřním sektoru působím už více jak 13 let. Zkušenosti jsem nabýval hned po ukončení Vysoké Školy – VUT v Brně v roce 2003 ve firmě ARGONA, a.s., která se zabývala prodejem okenního a dveřního příslušenství v rámci ČR a SR, následně ve společnosti BOPAL – window and door accessories, s.r.o., která pokračuje ve stejném oboru podnikání. Rád odpovím na dotazy týkající se oken, dveří, parapetů, příslušenství, stínící techniky.

 • Ivan Dušek

  Ivan Dušek

  profesionál Okna Dveře Stínění Příslušenství napsat dotaz na fóru

  Jmenuji se Ivan Dušek a v okenním a dveřním sektoru působím už více jak 8 let. Zkušenosti jsem nabýval ve firmě Koma system s.r.o., která se zabývá prodejem okenního a dveřního příslušenství v rámci ČR. Následně ve společnosti BOPAL – window and door accessories, s.r.o., který pokračuje ve stejném oboru podnikání. Rád odpovím na dotazy týkající se oken, dveří, parapetů, příslušenství, stínící techniky.

 • Tomáš Pokorný

  Tomáš Pokorný

  profesionál Okna Dveře Stínění Zimní zahrady a pergoly napsat dotaz na fóru

  Jmenuji se Tomáš Pokorný a v oknařském průmyslu působím od roku 2005, a to hned poté, co jsem se vrátil z pětiletého studia v zahraničí. Jako jednatel společnosti A+M FENSTER (výrobní firma) jsem působil 8 let a v obchodní firmě OKNOSERVIS na pozici výrobní/finanční ředitel 4 roky. Od roku 2013 jsem činný pouze ve vlastní firmě TANOR, která se zaměřuje na klienta zcela jinak. Přijďte se přesvědčit.

 • Pavel Sedláček

  Pavel Sedláček

  profesionál Okna Dveře Stínění Zimní zahrady a pergoly napsat dotaz na fóru

  Jmenuji se Pavel Sedláček. V oknařské branži pracuji nepřetržitě od roku 2004. Nabrané zkušenosti jsem v roce 2013 vložil do založení vlastní firmy TANOR s.r.o.. Se společníkem a parťákem Tomášem Pokorným se snažíme o maximální spokojenost zákazníka. Sledujeme nejnovější trendy na trhu výplní otvorů a stínící techniky, investujeme do firmy, vzdělání sebe i našich zaměstnanců tak, aby každý náš zákazník dostal to nejlepší řešení ušité přímo na míru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace