méně než minuta

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jan Lang
  Jan Lang

  Zdravím, hliníkové rámy a křídla – profily už se do dveřních systémů dělají izolované a to pomocí plastového termonostu mezi vnitřní a venkovní stranou profilu + včetně izolační vložky v středové plastové komoře jako je třeba EPS nebo XPS nebo PU. Tím se dostane UWK profilového systému na cca 2,0 což je sice o 100% horší než u PVC dveří, ale zase ne tak dramatické aby se tvořil kondenzát. Takže si pohlídejte z jakého profilového systému dveře budou a jaké má složení.

 • Jaromír Vodák
  Jaromír Vodák autor

  Dobrý den, uvažuji, že bych si v rámci rekonstrukce mého rodinného domu pořídil společně s plastovými okny také hliníkové vstupní vchodové dveře. Rád bych požádal o radu jak je to s tepelnou izolací hliníku oproti plastu. Mám obavy s promrzáním. Děkuji za radu.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace