Kamca Cizkova

Ahoj, my teď s manželem plánujeme postavit novou terasu k našemu baráčku. Aby jsme měli, kde se v létě vyvalit v plavkách! :D Teď sháníme nějaké kvalitní zastřešení teras. Nedávno jsem narazila na tento web: https://pergotec.cz/…vasi-terasy/ a asi máme vybráno. Ani já, ani manžel jsme zatím nenašli nic lepšího, než tuhle firmu.

Reakce (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Kamila Proutilová
  Kamila Proutilová

  My máme terasu už několik let a zastřešit jsme si jí nechali před dvěma lety. Letos jsem se rozhodla pořídit novou zahradní sestavu z internetových stránek https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/…dni-sestavy/. Našla jsem ten nejhezčí nábytek na naši terasu, který se nám hodí k naší zahradě. Teď si každý den posedíme s oblíbenou kávou po pracovním dni a povídáme si jaký byl náš den.

 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Tyjo, my terasu zatím zastřešenou nemáme, ale hodně nad tím uvažujeme. Alespoň nějakou pergolu by to chtělo. Chceme si právě před létem koupit na terasu gril z https://www.avenberg.cz/k93-grilovani a hodně přes léto grilovat. Klidně i když bude pršet, takže by se určitě hodilo mít na terase nějaké to zastřešení. :)

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Dobrý den, to vám tedy závidím. My jsme se letos k pergole nedostali, ale snad to dopadne příští rok. Jen si teda říkám, jestli tam nechcete dát alespoň textilní roletky den noc od https://svetstineni.cz/…den-noc.html abyste se tam v létě neupekli? Přeci jenom je dobré mít doma a na zahradě i trochu stínu. ;-)

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  My jsme si dělali terasu sami. Občas to teda byla trochu očista, ale nakonec jsme to zvládli. Manžel to bere pozitivně, protože se na tom naučil třeba svářet a spoustu dalších věcí. Ale zaplať Bůh za různé návody na internetu. Třeba u svařování prý hodně postupoval podle tohohle, jinak by si něco udělal: https://www.ardon.cz/…na-ne-obleci Je na sebe hodně opatrný, za což samozřejmě děkuji! :) Žádné pracovní úrazy při práci mi nesmí za práh domu. ;-)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace