méně než minuta

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Zdeněk Velešík
  Zdeněk Velešík

  No, výměna je široký pojem. Robustní příčkové plastové dveře s šířkou do 90 cm a výškou klasicky 210 cm počítejte minimálně 13 tis Kč, záleží jaké kování, fabka nebo klika bude na dveřích instalována. Jenom automatický zámek, bezpečnostní fabka a bezpečnostní klika stojí cca 3 tis. Kč navíc a to ještě musíme připočítat vybourání, montáž, zednické zapravení, dopravu a odvoz. Takže plus mínus 20 tis. Kč je reálná cena. Nejlepší bude když poptáte nějakého nejbližšího regionálního prodejce a ten vám vše nacení a ukáže vzorky.

 • Jaroslav Špráchal
  Jaroslav Špráchal

  Nevíte kolik mám asi počítat za výměnu starých dřevěných dveří za nové plastové? Nechci kupovat ty z Globusu za 6 tis. Kč.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace