1 minuta

Reakce (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jakub Rygl
  Jakub Rygl

  Zdravím. Těsnění u oken si zvládnete vyměnit doma sám, je to hračka. Jen si zjistěte, jaké přesně máte těsnění. Já jsem okna přetěsňoval letos před zimou a nové těsnění jsem si objednal z https://www.tesnenitexim.cz/…I-c1_0_1.htm . Mají v nabídce různé profily, tak tam mrkněte a určitě tam najdete i ten pro vaše okna. Ať se výměna podaří ;-) .

 • Milan Valouch
  Milan Valouch

  Jojo, přesně jak píše pan Sanko, také jsem měl ten problém s těsněním. Zjistil jsem si co mám za profil oken a pak jsem hledal na netu kde bych ho sehnal. Já mám profil Veka a EPDM těsnění jsem si objednal od
  www.bopal.eu

 • Michal Sanko
  Michal Sanko

  Nejlepší bude když zjistíte co je za profilový systém na plastových oknech je, třeba přes nějakého prodejce který tomu rozumí, poté bych zvolil koupit nějaké renovační těsnění – nejlépe EPDM které zasunete do drážky po vyřezaném starém degradovaném těsnění. Pokud jste ale v té fázi, že většina venkovního těsnění je na tom špatně, tak bych přegumoval všechno venkovní těsnění (ne jenom spodní) na EPDM (kaučuková guma ta vydrží) a poté bych znovu sešteloval kování a přítlak křídla přes spodní a horní pant – imbusem.

 • Lukáš Fojt
  Lukáš Fojt autor

  Dobrý den, koupil jsem byt ve kterém už jsou delší dobu plastová okna, která mají z venkovní strany dole na rámu popraskané a úplně zteřelé šedé těsnění, přes které v některých místech zatéká a fouká. Nevíte o někom kdo by těsnění mohl vyměnit odborně aby nepoškodil ? Byt se nachází ve Znojmě.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace