méně než minuta
Pavel Drobílek

Sháníme černé madlo k červeným hliníkovým vstupním dveřím, nemáte někdo typ, kde sehnat? Všude zatím nacházíme jen stříbrné, ani firma, od které máme dveře není schopná poradit. Nerad bych koupil stříbrné madlo a natíral ho na černo.

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Iva Mrázková
  Iva Mrázková

  A to madlo potřebujete na nějaký nábytek https://www.finecase.cz/nabytek/ a nebo na co vlastně? Ve svém příspěvku to totiž nespecifikujete, a tak vlastně nevím co se od nás žádá s konzultací. Ráda bych vám s něčím určitě pomohla, ale bez specifikace se asi nepohneme.

 • Jan Lang
  Jan Lang

  No asi nejlepší bude nechat si madlo nalakovat na černo. To Vám udělá jakýkoliv dodavatel madel jako je třeba www.beryl.cz, lakování musí být ale kvalitní (ne elox) nejlépe komaxit v silnější vrstvě proti poškábání od nehtů.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace