1 minuta

Světlo a Dům, to je moto českého výrobce HaM, s.r.o. www.ham.cz který je specialistou na zimní zahrady a zastřešení z hliníkových systémů TS Aluminium.


Zimní zahrady a zastřešení teras - Slunce v Domě

Firma H&M je od roku 2008 autorizovaným výrobcem zimních zahrad a zastřešení, které realizuje na klíč.

Provádíme komplexní služby pro výstavbu zimních zahrad a zastřešení – od odborného poradenství, návrhů zahrad a zastřešení přes projekty, konstrukce až po kompletní montáž zimních zahrad včetně veškerého příslušenství a doplňků.

Dopřejte si dokonalý relax a luxusní zahradní posezení po celý rok nezávisle na počasí. Zimní zahrada se okamžitě stane oázou odpočinku i centrem rodinného života. Bude Vaším nejoblíbenějším místem v domě a plnohodnotnou obytnou místností plnou světla, které je jako stvořené pro oslavy, stolování či zábavu.

Větší pohodlí – zimní zahrada, ať již v zateplené, či nezateplené (neizolované) variantě, dá Vašemu domu úplně novou hodnotu

Více světla – díky zimní zahradě získáte zcela jiný pocit z bydlení blízko přírody

Pro Českou republiku máme zaregistrovanou ochrannou známku „Slunce v domě“.

slunce_v_dome

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Tento článek inspiroval tento týden 4 lidi a tento měsíc jich bylo celkem 5.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • František Klapal
  František Klapal

  Právě do naší terasy bych se letos rád pustil. Nad jejím zastřešením jsem teda ještě moc nepřemýšlel, ale zase na druhou stranu proč ne. Spíš jsem řešil takové drobnosti. Rád bych si tam například konečně koupil nějaký gril. Nemáte náhodou v tomto ohledu nějaký tip? Přemýšlel jsem jaký druh grilu a zatím se mi teda asi víc zamlouvají plynové grily. Pěkné mají například tady https://www.grilguru.cz/grily Je to sice trochu dražší záležitost, ale jsem připraven do toho investovat.

 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Tyjo, taková zimní zahrada by se mi také moc líbila. Na druhou stranu si myslím, že u nás by to bylo zbytečné. Máme normální zahradu a to teda poměrně velkou. Letos jsme si na ní dokonce nechali udělat bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/ Starat se o tak velkou zahradu vyžaduje dost práce a hlavně času. Mít k tomu všemu ještě zimní zahradu by už bylo moc. Hezké by to ale bylo, to ano.

 • Jakub Rygl
  Jakub Rygl

  My jsme s manželkou vloni na jaře také zvažovali, že si necháme postavit zimní zahradu, ale nakonec jsme se rozhodli pro klasickou terasu. Tu využijeme od jara do podzimu mnohem víc. Vybudování terasy jsme nechali na firmě https://www.biwood.cz/…y-na-zakazku , která ji měla za pár dní hotovou, takže loňské léto jsme si v ní už užívali :-) .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace