1 minuta

Výhody plastových plotů:

Plastové ploty jsou tvarově stálé.

Plastové ploty jsou odolné vůči UV záření.

Plastové ploty jsou variabilní (lze dobře kombinovat jednotlivé plotové prvky a komponenty).

Plastové ploty jsou odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám.


Mezi mnoha druhy plastových plotů najdeme jak ty, které plní spíše estetickou funkci, tak i ty, které Vás svojí pevností překvapí. Jednotlivá pole plotu mohou mít tvar rovný, konvexní nebo konkávní. Taktéž jednolivé latě mohou být zakončeny rovnou plochou nebo obloučkem. 
Plastový plot s dlouhodobou životností a nízkou cenou

Sortiment společnost Jan Stigler (www.stigler.cz)  je zaměřen na zpracování plastů a výrobu PVC profilů. V této oblasti můžeme nabídnout dlouholeté zkušenosti, zejména co se týče PVC profilů. Výhodou tohoto systému rozličných plotových prvků a komponentů je nejen jejich tvarová stálost, ale také odolnost vůči UV záření zabezpečující barevnou stálost. Tyto vlastnosti garantujeme po dobu 10 let.

Mezi různými druhy jejich využití dominuje výroba plastového oplocení a bran, rovněž však také zábradlí a pergol. Jako výhradní zástupci francouzské společnosti Maine Plastiques Vám můžeme nabídnout nejen celý sortiment této společnosti, ale také odbornou konzultaci či radu při řešení vašeho problému souvisejícího s oplocením.

V našem sortimentu naleznete také profily společnosti Everwood (věčné dřevo) na bázi plastu. Tyto profily jsou odolné vůči vodě, soli a povětrnostním podmínkám. A mají široké použití v interiérech i exteriérech jako náhrada tvrdého dřeva.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Měla bych takovou otázku. Jak nejlépe docílit toho, abychom měli na zahradě soukromí? Z jedné strany máme živý plot a ze zbylých stran obyčejné pletivo. Myslíte, že bude stačit, když koupíme takové ty stínící sítě? Třeba něco jako mají tady – https://www.peplachty.cz/…-site-eshop/ ? Já se trochu bojím toho, aby přes to i tak nešlo vidět. Má s tím někdo zkušenost? Díky moc.

 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Taky se chystám dělat nový plot, ale plast jako materiál jsem teda vůbec nezvažoval. Díky mockrát za tip. Mně osobně se nejvíc líbí asi dřevěné ploty. Myslím si, že nějaký takový by se k naší zahradě perfektně hodil. Co jsem se díval, tak ta nabídka je docela velká, viz například https://www.pergola-drevena.cz/drevene-ploty Právě nějaké takový plot by se mi líbil. :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace