méně než minuta
Martina Bučková

Rodiče plánuju vyměnit cca 50 let starou železnou bránu za modernější, opět železnou. Rádi by oslovili firmy v okolí, ale nemají žádné reference, tak neví kde začít. Mate někdo zkušenosti s firmami/doda­vateli v kraji Vysocina?

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Miroslav Novotný
  Miroslav Novotný

  Pokud uvažujte o pojezdové bráně nebo otevíravé automaticky, tak zvolte radši materiál hliník, který bude pro dlouhodobou funkčnost i povrchovou stálost lepší. V některých případech i pokud máte malý prostor posunu brány je hliník jedinou možností.

 • Oldřich Zbořil
  Oldřich Zbořil

  Pokud chcete branku která je dělaná na míru tak musíte oslovit nějakého zámečníka. Obecně je většina docela dost vytížená, takže je dobré to řešit s předstihem. Já jsem v Humpolci dělal na chatě branku s touto firmou kousek od Ždáru nad Sázavou : Karel Škubal – www.zamecnictvi-ploty.cz

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace