1 minuta
Jaroslav Špráchal

Nemáte někdo zkušenosti s instalací interiérových dveří u firmy Svět Oken ?

Reakce (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Josef Crdlík
  Josef Crdlík

  Dobrý den, u mě doma instalovali interiérové dveře bezfalcové se skrytými panty a prahovým padacím těsněním a obložkovou zárubní (7 ks) a zvládli to perfektně ve 3 lidech za den. Takže za mě palec nahoru.

 • Petr Matásek
  Petr Matásek

  Dá se někde sehnat nějaké relevantní hodnocení? Na těch svých stránkách si to výrobci nejspíš píší sami, a když se člověk začte jinde tak tam hází všichni špínu na všechny a to má člověk pocit že si nemůže být jistý u žádné firmy… 🙁

 • Lukáš Kadlec
  Lukáš Kadlec

  Dobrý den, já tuto firmu mohu jen doporučit. Sem tam nějaký ten problém nastane, ale hlavně záleží na pečlivosti a dostatečné praxi a šikovnosti člověka … ( technika ).

 • Lukáš Fojt
  Lukáš Fojt

  Já osobně s nimi zkušenosti mám. No asi před 1 rokem jsem si u nich objednal interiérové dveře bílé (1 ks klasické s obložkou a 3 x posuvné s obložkami) do panelového domu. Sice cena byla dobra, ale termín dodání 6 týdnů, technik blbě zaměřil sílu panelu pro obložku, takže se čekalo navíc 1 týden na novou obložku. Poté přifrčeli znovu a během jednoho dne vše nainstalovali, uklidili. Takže pokud uvažujete o pořízení dveří u této firmy, zkontrolujte si rozměry sami a potvrďte je technikovi a nebudete mít problém. Jinak dveře doposud fungují a nejsou s nimi problémy.

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace