méně než minuta
Karel Horák

Dobrý den, u plastových oken z profilu Rehau Geneo namontovaných cca 1 rok jsem u francouzského okna zjistil prohnutí křídla směrem do interiéru, což způsobilo uprostřed křídla z exteriéru mezeru mezi křídlem a venkovním těsněním cca 7mm. Vadu jsem reklamoval a reklamace mi byla zamítnuta. Dle mého názoru neoprávněně. Jak mám postupovat dále? Můžete mi doporučit znalce? Děkuji.

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Kamca Cizkova
  Kamca Cizkova

  Nám naše okna také dříve moc dobře netěsnila, ale naštěstí je můj muž dost zručný. Je to totiž vyučený truhlář, takže mu jdou všechny tyhle práce dobře od ruky. Koupil těsnění na tomhle super e-shopu: https://www.tesnenitexim.cz/…m-c1_4_2.htm a utěsnil je úplně sám! No je to prostě můj šikula! Já bych si bez něj fakt neporadila :D.

 • Tomáš Konvalinka
  Tomáš Konvalinka

  Zkuste oslovit nějakého servisního technika z jiné firmy, ten Vám řekne co je fakticky špatně. Podle mě stačí vysklít křídlo a znovu a správně zasklít a následně křídlo seřídit.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace