méně než minuta
Ivan Slezák

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost z firmou Pramos ? Různě na internetu se o nich píše, ale tady na webu nemají žádné hodnocení ?

Reakce (2 komentáře)

  • Tomáš Vazny
    Tomáš Vazny

    Za mě tedy naprostá katastrofa. Žaluzie jsem lacinější neviděl!! Tak laciný ani z Polska neseženu. Vše se hýbe, krytky nedrží a padají. Lanka má takový obyčejný spoj, že při větším zatahnuti se to hned rozpoji, nehledě na to, že samotný mechanismus je nějaký divný a hrozně špatně se stahují žaluzie. Hrůza upřímně. Okna ujdou, ale jejich servisaci to je další katastrofa. Nezačištěný výsledek, odflakla práce. Technik říkal, že okna budou licovat, tak žádný parapety nejsou třeba. A ejhle, jsou protože pak je tam mezera jak blázen mezi oknem a zdi. Ve smlouvě nebylo zacisteni vnějšku, i když sem zadal o kompletní servis se vším všudy. Ale to iu teď neudělají. Takže si to musíme udělat samy. Celá reklamace trvá dlouho, na všechno se čeká. Pořád se musí člověk někoho doprosovat a od nich ochota žádná. Už nikdy prosím od nich. Naprostý otřes!!

  • Jan Antonín
    Jan Antonín profesionál

    Zdravím, hodnocení na webu nemají, jelikož firma Pramos nemá službu hodnocení aktivní. Pokud by je aktivované měla, můžou konkrétní minulý kupující hodnocení zapisovat. Hodnocení totiž může zapsat pouze člověk, který reálně na základě čísla Faktury nebo Smlouvy o dílo od firmy něco koupil, následně firma která je hodnocena má možnost hodnocení ověřit a přijmout, nebo pokud bude falešné tak je odmítnout a tím pádem se nezobrazí.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace