méně než minuta
Hana Kvašinská

Dobrý den, mám dotaz. Jelikož jsem byla moc aktivní při mytí plastových dveří Perito, použila jsem na ulpělé stavební nečistoty (které byly zálezlé v pórech folie – dekor šedé antracitové dřevo) houbičku na nádobí hrubší stranou. Výsledkem jsou viditelné matnější fleky v místech, kde se točilo houbičkou. Dá se toto nějak napravit např. rozleštit?

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tereza J.
  Tereza J.

  Dobrý den, paní Kvašinská, bohužel se mi podařilo to stejné co Vám s rozdílem, že máme hladký povrch. Jak jste situaci vyřešili? Děkuji moc za případné rady.

 • Jan Antonín
  Jan Antonín profesionál

  Zkuste se poradit s firmou Czech Koenig z Hradce Králové, která prodává leštící a opravné prostředky.
  Pokud to nepůjde a jsou tyto viditelná místa na rámech nebo křídlu dveří, doporučil bych renovační samolepící folií ve stejném dekoru jako máte folii. Prodává je firma Renolit z Tábora a ta Vám doporučí i technika nebo firmu, který Vám renovaci provede.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace