méně než minuta
Ladislav Ossendorf

Jak jsou na tom plastové dveře s odolností proti domácím zvířatům – škrápance atd…?

Reakce (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Kamca Cizkova
  Kamca Cizkova

  Ahoj, já si budu muset domů pořídit nějaké kvalitní dveře, přes který nejde hluk, protože si manžel koupil na tomto e-shopu: https://www.zabrnkej.cz/ nové housle a rozhodl se, že opráší své staré zkušenosti. Musím říct, že to jeho skřípání se fakt nedá vydržet! :D Doufám, že si brzo vzpomene, jak se na ně hraje! :DD

 • Martička Nová
  Martička Nová

  Dveře, které jsme zakoupili v místním obchodě, nám vydržely všechno. Tedy do té doby, než naše děti řekly, že chtějí morče. Museli jsme narychlo (bylo 23.12) vymyslet jméno pro morče. Naštěstí jsme se koukli na https://napovime.cz/…hovat-morce/ a šlo to hladce. No dveře bylo zničené během prvních 4 hodin. Manžílek raplil, to jste ještě neviděli.

 • Pavel Albrecht
  Pavel Albrecht

  Pokud chcete nalepte si na dveřní křídlo nerezový okopový plech (z obou stran) do výšky cca 30 cm pokud máte velké zvířata a máte to vyřešeno. Pokud ho nalepíte na samolepící oboustrannou pěnovou pásku tak ho můžete poté kdykoliv sundat. Moje osobní zkušenost z paneláku.

 • Josef Crdlík
  Josef Crdlík

  Každý plast se dá poškrábat, takže drápy psů nebo koček dříve nebo později udělají na profilech rýhy. Dobré jsou renovační pasty na bílé profily od Hradecké firmy Czech Koenig, nebo pokud máte barevné plastové dveře tak korekční tužky které vizuelně zabrání pohledovým vadám, až po renovační samolepící PVC folie od německých firem Renolit a Honschuch (dodá vám firma RENOL).

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace