méně než minuta
Bfd Befard

Výrobce jeřábů.
Jsme firmou specializující se na výrobu jeřábů a dodávky komplexních řešení pro překládku a nakládku zboží. Mezi hlavní produkty naší značky patří překládkové jeřáby určené pro užitková vozidla o celkové hmotnosti do 3,5 t, nákladní vozidla a přívěsy, a rovněž stroje pro přepravu a montáž skel – manipulátory, minijeřáby a přísavky.

Reakce (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Martička Nová
    Martička Nová

    Výroba jeřábů je moc fajn. My jsme dřív potřebovali nějakého robota, který by nám pravidelně zvedal věci jako palety do skladů. Nechtěli jsme ale platit měsíc co měsíc našim zaměstnancům, a tak jsme si na https://www.kinali.cz/…utomatizace/ nastudovali robotickou automatizaci a podle toho přizpůsobili naši investice. Dnes platíme elektřinu za roboty a lidi sedí doma.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace