méně než minuta
Iva Mrázková

Tak teď vás určitě potěším. Můj manžel při bruouzdání internetem teprve nedávno narazil na https://tor-industries.cz/…kladkostroje na úplně supr dupr parádní elektrické kladkostroje. Říkal, že jakmile se situace zase uklidní, nakoupí nějaké to vybavení k němu na firmu. Prodává totiž zahradní sekačky a ve skladu je potřeba každá dobrá součástka. Vždyť to generuje vyšší příjmy poté, tak proč neinvestovat.

Reakce (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • František Klapal
    František Klapal

    Díky za tip. Taky si teď zařizuji sklad pro svoji firmu a určitě musím souhlasit s tím, že ta správná manipulační technika dokáže několikanásobně zvýšit efektivitu, čímž člověk i ušetří. Já například teď hodně uvažuji nad tím, že bych si sklad vybavil regálovými systémy od https://radioshuttle.cz Znáte? Koukal jsem na jejich stránky a ten nápad se mi velmi líbí.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace