méně než minuta
Jakub Zoubek

Můžete mi prosím někdo jednoduše vysvětlit, jak probíhá výměna dveří? Máme doma v domě staré dveře s kovovými futry a chtěl bych je ideálně sám vyměnit za dřevěná. Jde to provést svépomocí? Máte někdo zkušenost?

Reakce (jeden komentář)

  • Pavel Albrecht
    Pavel Albrecht

    Máte 2 možnosti, bud vyměníte jenom křídlo a kliku = necháte stará futra a natřete je, nebo je necháte obložit obložkou, ale tím pádem se Vám zmenší průchozí otvor, což u některých místností může být problém.
    Nebo futra normálně vybouřete až na cihlu (čistý otvor) a necháte si vyrobit buďto rozměrově zakázkové dveře přímo na rozměr otvoru, nebo typizované dveře s možná širší obložkou aby zakryla dostatečně velkou díru po vybourání starších futer.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace