méně než minuta
Tom Veselý

Zdravím. Už moc nevím, kde se zeptat, tak jsem si říkal, že to zkusím tady. Třeba mi někdo pomůže. Postupně si zařizuji takovou menší domácí dílnu a potřeboval bych si pořídit nějakou svářečku. No a když jsem se po nějakých díval na internetu, tak jsem narazil na tento set: https://www.pantermax.cz/…ET-1-d25.htm Nemá s tím náhodou někdo zkušenost? Ta cena mi přijde dost příznivá, tak právě kvůli tomu nad tím uvažuji. Nebo by bylo lepší si připlatit?

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • František Klapal
  František Klapal

  Můžu potvrdit, Omicron dělá vážně skvělé CO2 svářečky. Sám ji teda bohužel nemám, ale párkrát už jsem si ji půjčoval od kamaráda. Ten ji má už bůhvíkolik let. Taky teď přemýšlím nad tím, že bych si nějakou takovou koupil. Přecejen svářečka je taková věc, kterou se prostě v dílně hodí mít. Myslím si ale, že mně by stačila nějaká menší, než ta, co má kamarád. Díval jsem se, že jednu takovou mají tady: https://www.svarecky-kukly.cz/…je-mig-mag-2

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Kdysi mě zaujala nabídka práce na https://cz.jobimi.com na práci ve firmě Omicron. Jsou to Češi, kteří se zabývají svářecí technikou. Teď už tam nepracuji, tak to snad bude trochu objektivní. Ale osobně, pokud vám nejde o nic super profi, ale na takové to domácí sváření, tak volte tuhle firmu. Po Čechách má super obchodní zastoupení a navíc obchoďáci pravidelně jezdí i do malých krámů, takže není problém se zásobováním při reklamacích, jako u některých zahraničních firem. ;-)

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace