méně než minuta
Markéta Finková

Máte zkušenost s celoskleněnnými posuvnými dveřmi v interiéru? Máme dvě malé děti a psa, ale rádi bychom v domečku vstupní chodbu od obytného prostoru oddělili poloprůhlednými celoskleněnnými dveřmi (kombinace matu a čirého skla). Myslíte, že je to vhodné? Jak velký náraz jsou schopné dveře vydržet? Děti jsou přeci jen schopné všeho možného…

Reakce (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Chvíli jsem dělal práci, kterou jsem našel na https://cz.jobimi.com/ a dělali jsme rekonstrukce bytů a rodinných domů. A za mě jsou teda celoskleněné posuvné dveře něco, co vypadá pěkně, ale je to extrémně nepraktické. Bezpečnost, údržba, úklid… Je tam moc negativních vlivů, v neposlední řadě fakt cena. Nehledě na to, že skrz to uniká teplo. Co se týče nárazuodolnosti, tak je to hlavně o tom, kolik do nich dáte a podle toho zvolíte tloušťku skla. ;-)

 • Michal Sanko
  Michal Sanko

  Skleněné dveře jsou super, ale i když mají kalené nebo lepené sklo tak nikdy nebudou tak těsné jako klasické falcové dveře, budete přes ně všechno slyšet.......­......hlavně je nedávejte do ložnice ...........a pokud ano tak ne čiré ........... :-)

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace