méně než minuta
Tahokovové plotové systémy od firmy ROLLO umožnují moderní a jednoduchý vzhled ochrany Vaší nemovitosti. Na výběr je několik modelů (tvaru a velikosti) ok, včetně typu materiálu od lakované pozinkované oceli, či nerezi a především čím dál více používaného hliníku který je lehký a bezúdržbový.  
Ploty z Tahokovu od firmy ROLLO

Plotová výplň z tahokovu

Plotové dílce jsou vyráběny ve dvou velikostech a tvarech ok, které působí velmi moderně. Proti nežádoucím pohledům zvenčí montujeme plotové dílce s menšími oky, které ztěžují průhled na soukromý pozemek. Větší oka oproti tomu působí otevřenějším a vzdušnějším dojmem. Plotové výplně jsou vyrobeny z válcované/neválcované oceli a před korozí jsou chráněny žárovým zinkováním.

plot-z-tahokovu_KW0jwsv

Inspirujte se ukázkami námi namontovaných plotů ve Fotogalerii.

logo_rolo

Více informací naleznete na webu rollo.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Tento článek tento týden nikoho neinspiroval, ale tento měsíc jich bylo celkem 4.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Nevypadá to vůbec špatně. Musím říct, že se mi líbí hlavně ta brána. Přesně do nějaké takové pojezdové brány bych taky celkem rád investoval. Už jsem ohledně toho zkoušel kontaktovat https://www.kovovyroba-zabrana.cz/brany-a-ploty/ a podle toho, co říkali, tak by to v mém případě nemuselo být až tak drahé, tak do toho možná brzy půjdu. Ta brána, co máme teď už je totiž opravdu hrozná.

 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Tyjo, tomu říkám brána. Nějakou podobnou bychom do budoucna chtěli na zahradu také. Ale to je vážně spíš hudba budoucnosti. Minulý rok jsme tam investovali do takové obyčejné branky jednokřídlé od https://eshop.mmploty.cz/…adni-branka/ a ta zatím stačí. Do zahrady s autem stejně prakticky nikdy nezajíždíme, takže momentálně pro nějakou větší není důvod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace