méně než minuta
Jozefa Podivínská

Zdravím, rádi bychom si domu pořídil textilní roletky, ale přemýšlím, jestli je možné dat i do koupelny? Existuje nějaký typ vlhkuodolných rolelet? Nebo je bez obav mohu dat i do koupelny, nerozpadnou se za chvilku? Dekuji.

Reakce (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Valerie Polášková
  Valerie Polášková

  Za mě roletky do koupelny určitě ano. My máme v koupelně teda jen malé okénko, ale také tam mám zatahovací roletu. Trochu mě akorát štve, že skrz okno jde do koupelny málo světla. Říkala jsem si jestli by to nevyřešil nějaký světlejší koupelnový nábytek. Dívala jsem se, že docela pěkné věci mají třeba tady https://www.aplomo-koupelny.cz/…do-koupelny/ Nemáte zkušenost?

 • Pavel Albrecht
  Pavel Albrecht

  Roletky jsou do koupelny OK, většina má komponenty z povrchově chráněného hliníku nebo plastu, takže koroze a rozpadnutí moc nahrozí, jenom díky vysoké vlhkosti je nutné volit láky podobné těm screenovým do exteriéru.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace