méně než minuta
Michal Cemper

Dobrý den, řešíme teď projekty hromosvodů od https://www.hromoelektro.cz/hromosvody/ na novostavbu rodinného domu. :) A tak jsem si včera v posteli před spaním říkal, jestli se dávají i hromosvody na pergolu? Stavíme pergolu s krbem a grilem simultánně s rodinným domem a tak bychom ty hromosvody udělali a naplánovali při jednom (pergola prakticky stojí, příští víkend finišujeme). Díky za odpovfěď.

Reakce (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Kristýna Adamovska
    Kristýna Adamovska

    Podle mě je to zbytečné. Když budete mít hromosvod na domě, tak tam vám blesk když tak chytí. Pergola je nižší, tak je podle mě nulová šance, že by blesk uhodil do pergoly. Nám se nejvíc líbily hliníkové pergoly u https://www.atypy.cz/…ove-pergoly/ , tak jsme si ji nechali vyrobit přesně podle našich požadavků a na hromosvod se nás nikdo neptal :-D .

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace