méně než minuta
Společnost Marshal nabízí na českém trhu, kvalitní stroje pro výrobu dřevěných oken a dveří a to i stoje na výrobu polotovarů – lepených eurohranolů. Firma se zabývá také zakázkovou výrobou strojů dle individuálních potřeb zákazníků.
Stroje pro výrobu dřevěných oken a dveří

Mezi nosné strojové produkty patří :

Kombinovaná spodní frézka MVF-6 Centrum – s kapacitou výroby 200 okenních jednotek měsíčně

Čepovací frézka MVF-5C EURO je dvouvřetenový, celokapotovaný stroj ocelové svařované konstrukce s litinovým vřeteníkem a litinovým čepovacím stolem.

Profilovací frézka MVF-6 je kompaktní dvouvřetenový stroj s pevným litinovým stolem, přídavnými stoly a rozšířením stolu pro obvodovou profilaci.

Rámový lis A 2 × 3 pro sklížení rámů a křídel

Stroj na výrobou Eurohranolů včetně lisu


Více info na www.marshal-cz.cz


Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

  • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
  • Michal Cemper
    Michal Cemper

    Chtěl bych vidět ty průmyslové haly, kde se tohle vyrábí. To musí být fakt pecka. Myslím teď ty dveře, ne ty stroje. Já jsem byl zatím vždycky jen u menších truhlářů, kteří měli haly od https://www.promohaly.cz/…myslove-haly a nepotřebovali zase nic tak velkého. Ale tohle jsou už opravdové hrady s administrativním zázemím, kuchyňkou, sociálkou a já nevím, s čím dalším. ;-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace