Jimi Tore, s.r.o. méně než minuta

Přední výrobce garážových vrat s více jak 26 000 instalacemi nabízí nově v sortimentu i rolovací vrata. Na výběr je kromě nečetného množství barev různé lamelové řešení s perforací.

Nově rolovací vrata v sortimentu JIMI-TORE

Rolovací garážová vrata jsou úsporným řešením pro uzavření otvoru z hlediska prostoru. Skládají se z lamelového pancíře s PUR pěnou, vodících hliníkových lišt a z navíjecího bubnu, který je umístněný přímo nad stavebním otvorem.

 • Výroba vždy přesně na míru dle otvoru
 • Možnost instalace před i za otvor
 • Minimální nároky na prostor
 • Hliníkové provedení zaručuje dlouhou životnost bez koroze
jimi-tore

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě Jimi Tore, s.r.o., která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články nebo produkty.

Navštivte firemní profil Jimi Tore, s.r.o. nebo web jimi-tore.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu Jimi Tore, s.r.o. a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Petra Nováková
  Petra Nováková

  Rolovací vrata jsou za mě asi nejlepší volbou. Už mě štvaly ty klasická a chtěl jsem nějaké modernější řešení, což rolovací vrata naprosto splňují. Šlo mi také o bezpečnost, protože občas opravuji kamarádům auta a například takové náhradní díly na škodovku https://www.cbdily.cz/ nejsou zrovna levná záležitost. Osobně je tedy mohu doporučit.

 • Kamca Cizkova
  Kamca Cizkova

  Jéé, tak přesně tyhle jsme pořídili s manželem na dveře k naší garáži. Mě se ze začátku moc nelíbily, ale byly levné. Teď jsem si na ně zvykla a ani nevím, co mi na nich předtím vadilo! :D Stejně tu garáž ale moc nevyužíváme. Spíš je to takový sklad na všechno. Jediné, co tam opravdu patří a také to tam máme, jsou pneumatiky, které manžel sehnal prý tady: https://www.pneuok.cz/.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace