Jimi Tore, s.r.o.

Design a bezpečí v jednom. Naše garážová vrata jsou vyráběna na míru Vašim požadavkům. Vyberte si z pěti unikátních designů a dejte Vaší garáži jedinečný styl.

Vznik naší společnosti Jimi Tore, s. r o. se datuje do roku 2006. Náš tým zkušených odborníků pro Vás vyrábí klasická garážová i průmyslová vrata a zajistí i jejich montáž. Naším posláním je vyrábět kvalitní český výrobek, který uspokojí potřeby zákazníka a to za rozumnou cenu. Naši precizní značku již můžete najít nejen v mateřské České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku či Německu.

Jsme hrdí na to, že máme pouze jednoho majitele a nevyužíváme žádné předražené reklamní kampaně. Za nás totiž mluví kvalita a to je ta nejsilnější reklama. Pracujeme s kvalitními komponenty, namísto lacinějších, méně kvalitních. To dokazuje i fakt, že naše výrobky splňují veškeré podmínky českých případně západoevropských atestačních ústavů. Proto Vám garantujeme jen tu nejvyšší kvalitu.

Více o společnosti…


výrobní firma

Společnost vyrábí 90 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost Jimi Tore, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Dveře, Stínění, Zimní zahrady a pergoly a Brány a ploty.


Máte dotaz nebo chcete společnosti Jimi Tore, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti Jimi Tore, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • Jimi Tore s.r.o.
    Altýře 3285/1b
    767 01 Kroměříž
    Česká republika
  • IČO: 27677737
  • DIČ: CZ27677737
Jimi Tore, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace