3 minuty
Neměcká firma Klaes nabízí výrobní, prodejní řešení pro vaši výrobu oken dveří a zimních zahrad a prosklených stěn. To vše jednoduše a přehledně v návaznosti na další procesy u Vás ve firmě.
Klaes - Sofware pro výrobu, prodej, řízení oken a dveří

Klaes premium

Komplexní řešení pro řízení všech procesů Vašeho podnikání.

Okna se stala neuvěřitelně složitými produkty, které kladou na výrobce vysoké požadavky. Výrobní linky, informační management, produktová organizace a kontrola musí být enormně flexibilní a zároveň naprosto spolehlivá. Klaes premium je Vaším klíčem k dosahování těchto cílů a taktéž k úspěšnému řízení Vaší společnosti. Nezáleží na tom, zda potřebujete navázat zákaznické vztahy, spravovat marketing, uzavírat krátkodobé kontrakty nebo vyrábět produkty na nejvyšší možné úrovni.

Klaes premium naplňuje tato vysoká očekávání s lehkostí. Úzce spojuje všechny sekce ve Vaší společnosti; perfektní ergonomie a maximální flexibilita zajišťují trvale udržitelný růst a profit; spolehlivé funkce, optimální organizace a cílově zaměřená kontrola produkce jsou výsledkem perfektní synchronizace modelového řešení.

Zajištění, že kompletní řešení docílí maximálně úspěšné projektové realizace, je minimálně stejně tak důležité jako software. Klaes stvořil příslušné struktury, aby perfektně podpořil Vás i Váš projekt od prvotní analýzy až po konečné uzavření projektu. Vy rozhodněte, do jaké míry hrají Vaši zaměstnanci roli ve Vašich projektech – my zajistíme zbytek.

Klaes Webshop

Klaes Webshop rozšířil již tak početnou skupinu produktů Klaes . Prostřednictvím Klaes Webshopu oslovíte nejen potenciální koncové zákazníky, ale též obchodníky, kteří si chtějí spravovat svou vlastní zákaznickou základnu a určovat vlastní ceny. Díky Klaes Webshopu sledujete nejen zákazníky a obchodníky, ale i zpracování jejich objednávek a v neposlední řadě Klaes Webshop poskytuje důležité informace z Vaší výrobní verze.

Elegantní řešení od samotného začátku: přímý přenos dat z Klaes Webshopu do výrobního programu, načtení a zpracování zadaných objednávek, informace a kontrola průběhu zpracování. Kdykoliv a z jakéhokoliv místa s připojením k internetu.

Klaes výrobní řešení

Klaes%20Konstruktion_1024–463796d3

Verze 7.9 přináší celou řadu novinek. Nejviditelnější novinkou je integrace Klaes CAD přímo do samotné konstrukce výrobního programu. Díky integraci se enormně zjednoduší konstrukce komplexních a složitých prvků a vzroste efektivita automatického generování řezů.

Další novinky se zaměřují především na zvýšení výkonnosti: uživatelský autostart, reporty jedním kliknutím s vyhodnocení aktuálních dat, automatický management úloh a zpráv nebo inteligentní nástroj pro přeplánování „Make or buy decision“ v plánování kapacit a skladovém hospodářství. Taktéž budou představeny další novinky vývoje Klaes CAM, modulu Dveřních výplní a řešení bezpapírové výroby Klaes E-Prod. Máte se prostě na co těšit!

Klaes 3D

Klaes%203D%20fassade_1024-d6aebd3a

Z vysoce flexibilního řešení pro fasády a zimní zahrady se speciální DATOVOU edici pro dřevo-hliníkové fasády. Verze je určena pro všechny výrobce, kteří chtějí tyto elementy jednoduše konstruovat, efektivně vyrábět na CNC strojích a tím například ještě více využívat stávajících výrobních možností.

Díky inteligentní integraci dat jsou také individuální konstrukce během velmi krátké doby přeneseny do stroje – ať už s CAM řešením či bez. Samozřejmě to platí i pro další prvky, jako například posuvné dveře. Tím se tato speciální DATOVÁ verze stává velmi zajímavým dodatkovým řešení k Vašemu stávajícímu výrobnímu řešení od Klaes.

klaes1

Více informací naleznete na webu klaes.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Tom Veselý
  Tom Veselý

  Nějaký nový software do firmy bych taky potřeboval. Celkově se v poslední době snažím svoji firmu zmodernizovat a toto by to určitě chtělo. Je ale pravda, že jsou věci, do kterých potřebuji investovat přednostně. Teď naposledy to například byly nové šroubové kompresory z https://www.kompresory-filtry-servis.cz/…presory-boge Ty už jsem chtěl koupit minulý rok, ale nevyšlo to finančně.

 • Magda Horká
  Magda Horká

  Já vím, že to s tím nemá co společného, ale když už si musím rýpnout… Podívejte se na to grafické zpracování. Vždyť to je naprostá hrůza. Já se v moderním designu pohybuji pár let a asi proto mi to tak vadí. Stačilo by si na to někoho najmout, třeba https://wolfway.cz/ . Tvorba loga je jejich parketa a mnohem lépe by se firma prezentovala. Nebo samotný vzhled aplikace. Spousta firem se tímto zabývá. Investicí do těchto věcí by nic neztratili.

 • František Klapal
  František Klapal

  Já teda sice okna nevyrábím, ale toto vypadá na dost užitečný program. Hlavně pak ty 3D funkce. Právě 3D svět je něco, co mě v poslední době dost pohltilo. Jak 3D modelování, tak tisk. O tisk se zatím zajímám jen teoreticky, nicméně už si pomalu stavím svou vlastní 3D tiskárnu. Základní konstrukci už mám hotovou, ale ještě mám hodně práce před sebou. Teď teprve jsem například z https://eshop.sharplayers.cz/trysky objednal trysky a všechno ostatní pro tiskovou hlavu.

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Děkuji moc za tento suprový tip na program… Když už jsme u toho doporučování, ráda bych také doporučila nějaký ten program já vám… A tím je tento rezervační systém – https://www.sdiary.cz , který jsme si nechali udělat na náš eshop i my a jsme s ním opravdu moc spokojení :) Takže doporučujeme a přeji hezký zbytek sobotního dne :)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace