MIJA-THERM, 2 minuty
Kvalita jídla, úroveň obsluhy i provedení interiéru. To vše pomohlo olomouckému ENTREE RESTAURANT ke skvělému výsledku v prestižní anketě Maurerův výběr Grand Restaurant.

Když jsme se před třemi lety v Resortu Hodolany pustili do práce, věděli jsme, že požadavky architekta i investora budou náročné.

Dodali jsme sklo do nejlepší restaurace v ČR

 Stejně tak jsme ale tušili, že vznikající stavba bude ve svém regionu výjimečná nejen svou architekturou a instalovanými objekty v interiérech, ale i kvalitou poskytovaných služeb. Jsme tedy velmi rádi, že restaurace Entrée, která je součástí Resortu Hodolany, získala koncem minulého roku v anketě Maurerův výběr Grand Restaurant pomyslnou zlatou medaili z celkem 974 hodnocených restaurací. Hodnocena byla kvalita jídla, úroveň obsluhy i provedení interiéru. Právě do interiéru restaurace jsme v minulosti vyrobili a instalovali speciální kovanou posuvnou stěnu, která tvoří dominantní kruh okolo stolového sezení. Dodali jsme i posuvné květinové stěny v obvodu interiéru restaurace a také vnější zábradlí terasy.


Do ostatních interiérů Resortu Hodolany jsme pak dodali například celoskleněné posuvné dveře do pouzdra s dělicími předstěnami a zrcadly. Následně jsme také vybrané prostory osadili efektními velkoformátovými zrcadly, jde především o strop a stěny vstupní haly. Skleněná zábradlí jsou instalována klasickým způsobem do konstrukce stropní desky, ale rovněž netradičně vložena a kotvena do vlastních schodnic. Hlavní schodiště hotelu je pak osazeno netradičním celoskleněným madlem s úchyty vlastní konstrukce. V prostoru hotelového SPA šlo v naší režii především o celoskleněné dveře s pískovanými motivy, dveře do saun, celoskleněné schody a pochozí podlahy, členění šaten a mnoho dalších součástí komplexu.


Veškeré instalované objekty jsou specifické, dle návrhu architekta Pavla Kříže z ateliéru KOMPLITS, vyráběné pouze do tohoto prostoru. Použito bylo především kalené sklo v různých dimenzích, lepené sklo, zrcadla, skla s potiskem, pískovaná skla a v neposlední řadě i skla s požární odolností. Na stavbě byly použity nadstandardně vysoké celoskleněné posuvné dveře s automatickým pojezdem, obklady stropu zrcadly se zavěšenými kulovými lustry, prosvětlené skleněné stěny s potiskem, speciálně kotvené zábradlí interiérového schodiště a mnoho dalších atypických prvků.

mija-therm

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě MIJA-THERM,, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil MIJA-THERM, nebo web mija-t.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu MIJA-THERM, a ona se vám sama ozve!

Tento článek inspiroval tento týden jednoho člověka.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (4 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • viv viv
  viv viv

  Tak to je pecka! To vypadá úplně skvěle. To muselo být těžké jako, no ani nechci pomyslet jako co. Obdivuji. Hlavně ta výroba musela být hrozně náročná. Jestli se to foukalo všechno jako u klasického skla, tak to musela být dřina. Ne jako když si jdete vybrat nábytek https://www.livli.cz/…bytek-praha/ do obchodního domu.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Jako proč ne. Vypadá to pěkně. Docela by mě zajímala instalace. Jsou na to potřeba nějaké nesmekavé rukavice nebo tak? Do dlaní asi ne, tomu bych nevěřil. Pěkné rukavice na práci mají třeba u https://www.uvex-safety.cz/cs/ :) Tak něco tam vybrat? Ale to už jsem mimo otázku. Jak se to montuje? Viděl jsem takové ty přísavky na sklo, za které se to drží, tak to je tam po cleou dobu instalace? :)

 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Skvělá restaurace. Líbí se mi ta skleněná zábradlí. Máme je doma taky, dělala nám je firma https://www.kovovyroba-zabrana.cz/…na-zabradli/ která přijela, vše si zaměřila a za pár týdnů přivezla hotové zábradlí, které usadila. Až když jsme měli hotový dům, tak jsme z toho velkou slávou sloupli ochrannou vrstvu a když jsem to viděla, tak jsem se málem roztála. Fakt velká paráda! :)

 • František Klapal
  František Klapal

  To je hodně zajímavá restaurace. :) Od té doby, co jsem díky investici do zlata díky https://www.investice.cz/zlato/ vydělal pár peněz si můžeme dovolit chodit i do podobných luxusních podniků. I když je teda pravda, že na to osobně nejsem moc zvyklý a pohodlně se cítím v klasické nádražce nebo v hospodě u nás na vesnici. :) Prostě člověk z lidu. :)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace