GEALAN Holding GmbH méně než minuta

Svět virtuální reality: Je fascinující vidět, jaké možnosti má v budoucnu výrobce nebo prodejce oken s individuálním showroomem. 

Virtuální showroom pro okna a dveře již nyní k dispozici

A jak to funguje? Nasadíte VR brýle, vstoupíte do virtuálního obývacího pokoje a zažijete svět oken GEALAN!

 Naše reklamní agentura GEALAN Dienstleistungs GmbH (GDL) představuje speciálně vyvinutý software virtuální reality. Ve virtuálním prostředí bytu mohou prodejci použítím VR brýlí ukázat zákazníkovi, jak budou vypadat vybraná okna a dveře ve 3D. 

Stejně tak si zákazník může přímo ve vitruálním prostředí změnit barvu oken či dveře otevřít a projít jimi. Tyto a další virtuální zážitky oceňují nositelé VR brýlí nadšením. 

Cílem VR softwaru je podpořit prodej oken působivými virtuálními prostředky. Virtuální showroom pro okna a dveře je již nyní k dispozici našim zákazníkům!

Zdroj textů: gealan.de. Zdroj obrázků: gealan.de.
gealan

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě GEALAN Holding GmbH, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil GEALAN Holding GmbH nebo web gealan.cz.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu GEALAN Holding GmbH a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Dan Shluk
  Dan Shluk

  Sám jsem velkým nadšencem do moderních technologií, takže něco takového mi samozřejmě nemohlo uniknout. Virtuální realitu máme doma hned v několika podobách a showroom jsme si tedy pečlivě s manželkou prohlédli a díky tomu vybrali i nějaké to zařízení do domu :-) Pod vánoční stromeček bych si letos však přál nějaké základní vybavení do dílny (například z https://eshop.sharplayers.cz/vybaveni-dilny ), protože jsem si na zahradě postavil menší domek, kde bych chtěl „kutit“ ;-)

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Paráda. To si dovedu představit, že tohle fakt pomůže prodat to, co nabízíte. Já osobně mám virtuální realitu rád a fandím jakémukoliv pokusu o podobný model. :) Třeba teď jsem koupil přes https://www.pfcinvest.cz/dluhopisy.html dluhopis jedné firmy, která vyvíjí právě virtuální realitu a snaží se o její využití především ve vzdělávání. ;-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace