PLASTIKOV, s.r.o.

Přední Jihlavská rodinná firma, zabývající se výrobou plastových a hliníkových oken a dveří již od roku 1994.

Firma PLASTIKOV, s.r.o. je od roku 1994 stálicí na trhu s otvorovými prvky pro stavebnictví. Nosným programem firmy je dlouholetá vlastní výroba a montáž značkových plastových IQ oken a dveří, hliníkových oken a dveří, garážových vrat značky LOMAX v nejvyšší kvalitě provedení výroby a materiálů.

Firma je dlouhodobým držitelem certifikátu, že systém managementu jakosti společnosti PLASTIKOV, s.r.o. vztahující se na výrobu a montáž plastových oken, vchodových dveří a garážových vrat včetně souvisejících stavebních prací a na provádění pozemních staveb, jejich změn a odstraňování, byl prověřen a certifikován dle požadavků normy BS EN ISO 9001:2008.

PLASTIKOV, s.r.o.

V současné době je firma PLASTIKOV, s.r.o. nejenom dlouhodobou stálicí na trhu stavebně otvorových prvků, ale udává i nové trendy ve výrobě plastových oken. Důkazem toho je ucelená, vysoce kvalitní, produktová nabídka značky IQ okna. Na všechny profilové řady značky IQ okna, je kladen velký důraz na tepelně izolační vlastnosti, statickou a mechanickou odolnost, dlouhodobou životnost a šetrnost k životnímu prostředí.

PLASTIKOV, s.r.o. jako jedna z prvních firem v ČR již v roce 2005 standardně použila pro výrobu svých plastových oken profily s rozšířenou stavební hloubkou 70mm a více. Dodavatelem jedním z nejmodernějších profilových systémů IDEAL a energeto je německá firma Aluplast.

Prohlášení výrobní firmy výrobní firma

Firma čestně prohlašuje, že procento tržeb vlastních výrobků z celkového obratu činí 70 %.

— www.justice.cz, 21.9.2018


  • PLASTIKOV, s.r.o.
    Mlýnská 4905/72
    586 01 Jihlava
    Česká republika
  • IČO: 60711159
  • DIČ: CZ60711159
PLASTIKOV, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace