PLASTIKOV, s.r.o.

Přední Jihlavská rodinná firma, zabývající se výrobou plastových a hliníkových oken a dveří již od roku 1994.

Firma PLASTIKOV, s.r.o. je od roku 1994 stálicí na trhu s otvorovými prvky pro stavebnictví. Nosným programem firmy je dlouholetá vlastní výroba a montáž značkových plastových IQ oken a dveří, hliníkových oken a dveří, garážových vrat značky LOMAX v nejvyšší kvalitě provedení výroby a materiálů.

Firma je dlouhodobým držitelem certifikátu, že systém managementu jakosti společnosti PLASTIKOV, s.r.o. vztahující se na výrobu a montáž plastových oken, vchodových dveří a garážových vrat včetně souvisejících stavebních prací a na provádění pozemních staveb, jejich změn a odstraňování, byl prověřen a certifikován dle požadavků normy BS EN ISO 9001:2008.

Více o společnosti…


výrobní firma

Společnost vyrábí 70 % svého sortimentu  – jedná se tedy o převážně výrobní firmu.


Společnost PLASTIKOV, s.r.o. je zařazena v oborech činnosti Okna, Dveře a Stínění.


Máte dotaz nebo chcete společnosti PLASTIKOV, s.r.o. něco sdělit? Napište jí dotaz a firma se vám ozve.

Zaujaly vás produkty nebo služby společnosti PLASTIKOV, s.r.o. a radí byste jí svěřili realizaci své zakázky? Poptejte ji a firma vám udělá nabídku. Můžete vybrat více společností zároveň a vybrat si mezi nimi vaše optimální řešení.


  • PLASTIKOV, s.r.o.
    Mlýnská 4905/72
    586 01 Jihlava
    Česká republika
  • IČO: 60711159
  • DIČ: CZ60711159
PLASTIKOV, s.r.o.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace