méně než minuta
Pavlína Riedlová

Je možná instalace i do střešních oken? V létě máme v podkroví šílené teplo, nejlepší je mít stále otevřená okna, ale není to kvůli hmyzu, který tu lítá ze sousedovic statku, možné … Doufám, že mě potěšíte odpovědí.

Reakce (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Iva Mrázková
  Iva Mrázková

  Sháněli jsme nedávno nové sítě do oken a povím vám že jsem teda nevěřila že je to všechno teď tak moc drahé. Má se nám brzy narodit dítě, a tak budeme muset na https://www.luceda.cz/…any-pupyhou/ ještě objednat nějaké pevné dětské zábrany. Těším se na dítě moooc.

 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Jde to prakticky kamkoliv. V místnosti, kde měl můj otec šroubový kompresor od https://www.kompresory-filtry-servis.cz/…presory-boge byly právě taky sítě proti hmyzu, aby se nezanášeli filtry (bylo to kousek u vody, takže komáři atd.) a já jsem je pak odmontoval a v pohodě nainstaloval na střešní okno. Takže ano, jde to. ;-)

  • neregistrovaný

   Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Jan Lang
  Jan Lang

  Insalace sítí do střešních oken (zevnitř) je možná, jedná se o rolovací sítě proti hmyzu. Běžně nabízí většina firem i když ne možná přímo na střešní okna. Asi nejvíc zkušeností má firma DOPOS.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace