2 minuty

Vážení budoucí inzerenti, rádi bychom vám nabídli nezávaznou zkoušku inzerce na našem oborovém portálu zaměřeném na okna, dveře, stínění, zimní zahrady a pergoly, brány a ploty, prosklené fasády, sklo, stroje či příslušenství. 

Vyzkoušejte si nás na 30 dní ZDARMA

Jelikož je pro nás důležitý váš názor, rozhodli jsme se vám na třicetidenní zkušební dobu nabídnout plnou funkčnost našeho oborového portálu. Díky této 30denní zkoušce lépe pochopíte, jak naše jednotlivé funkce a služby fungují a které z nich jsou pro vás vhodnější pro lepší zviditelnění vaší firmy ve složitém světě internetu a on-line marketingu.

Co si ZDARMA po dobou 30 dní můžete vyzkoušet?

  1. orientaci na portálu v rámci administrace vašeho přístupu (můžete si vše obsluhovat sami, kdy a jak budete chtít)
  2. vyzkoušíte si jednotlivé služby a funkčnosti (s pomocí našeho marketingového poradce vám doporučíme, které jsou pro dlouhodobé zviditelnění vaší firmy vhodné) s ohledem na ekonomickou náročnost a nejlepší efekt ve formě získání budoucích zákazníků
  3. uvidíte zpětnou vazbu na vaše články, zprávy, nabídky ve formě statistik a PDF reportů, které jsou transparentní a očištěné o robotické vyhledávače a naše firemní přístupy
  4. získáte přehled o nejvíce vyhledávaných klíčových slovech na internetu
  5. získáte přístupy k on-line literatuře, která je zaměřená na marketing obecně i on-line marketing pro vaši lepší orientaci
  6. získáte představu, jak s předstihem a jednoduše plánovat marketingové kampaně na prezentaci vašich nových výrobků či služeb tak, aby mohla plynule navazovat na další vaše marketingové kanály či služby

Zaujala vás tato nezávazná nabídka?

Pak prosím kontaktujte naše obchodní oddělení (či přímo na mailem na jan.antonin@planetaoken.cz nebo telefonicky na +420 773 445 221). Nastavíme vám přístupy a provedeme vás (osobně či telefonicky) jednotlivými funkcemi krok pro kroku tak, abyste všemu dobře porozuměli a vybrali si služby, které vás pomohou dlouhodobě zviditelňovat ve složitém a měnícím se světě internetu.  

Těšíme se na spolupráci!

— tým PlanetaOken.cz

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace