B E M A T E C H méně než minuta

Zvažujete interiérové stínění a nevíte, který produkt by nejlépe vyhovoval vašim požadavkům? Přijďte se podívat do našeho nového showroomu. Rádi vám zde naše výrobky stínicí techniky představíme a ve spolupráci s našimi obchodními partnery pomůžeme při realizaci vaší vize.

Nový showroom vnitřní stínící techniky

Přijďte se podívat jak fungují zatemňovací rolety den a noc Twintex, římské rolety nebo japonské posuvné stěny v praxi. Dále si můžete prohlédnout:

Nový showroom se nachází v sídle společnosti na adrese Košíkov 76, Velká Bíteš, vedle sjezdu z dálnice D1 – exit 162.

Termín schůzky doporučujeme předem telefonicky domluvit.

bematech

Rádi byste se dozvěděli bližší informace o firmě B E M A T E C H, která článek vytvořila? Můžete si prohlédnout její další články.

Navštivte firemní profil B E M A T E C H nebo web bematech.

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmu B E M A T E C H a ona se vám sama ozve!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (2 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Michal Cemper
  Michal Cemper

  Jako tohle je docela fajn. :) Když jsem chodil do práce v Polsku, kterou jsem získal přes tyhle nabídky práce: https://cz.jobimi.com/ tak jsme to měli v kancelářích a podobný automatický systém na stínění vůbec není špatný. Hodně se mi líbí klasické římské rolety, které se ale více hodí do rodinného baráku a ne do komerčních prostorů. ;-)

 • Jakub Rygl
  Jakub Rygl

  My jsme nevymýšleli nic extra. Koupili jsme z Pramos vnitřní žaluzie https://www.pramos.cz/…ove-zaluzie/ a máme problém se stíněním vyřešený. Nechali jsme si u nich vyrábět i okna, takže jsme měli jistotu, že budou žaluzie na okna pasovat :-) .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace