méně než minuta
Solidní hliníkové systémy Pergol, Altánků, Zimních zahrad a to jak v Ekonomickém provedení hliníkových profilů, tak masivním provedení DELUXE od firmy ALCENTRUM. S instalací a výrobou přímo na míru nebo dodávané formou stavebnice pro vlastní montáž.
Luxusní hliníkové pergoly DELUXE od ALCENTRUM

Hliníkové pergoly DELUXE se vyznačují nejluxusnějším provedením. Na jejich konstrukci jsou použity nejkvalitnější materiály jako bezpečnostní sklo, speciální zesílené profily. Kromě standardních dekorů si můžete vybrat až 200 barevných odstínů. Pro ještě elegantnější vzhled mají střešní lišty hliníkových pergol DELUXE barvu v odstínu pergoly. Při nákupu máte možnost výběru ekonomičtější varianty hliníkových pergol DELUXE ve standardním dekoru.

Vlastnosti hliníkových pergol DELUXE

 • bezpečnostní sklo
 • speciální zesílené profily
 • až 200 barevných odstínů
 • ideální pro zimní zahrady
 • nelze dodat formou stavebnice

Více info na www.alcentrum.cz

Zaujalo vás téma článku, produkt nebo služba?
Poptejte nezávazně a zcela zdarma firmy z oboru a ony se vám samy ozvou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními!

Názory k článku (jeden komentář)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Ivana Navrátilová
  Ivana Navrátilová

  Můžu potvrdit. Nemáme pergolu teda od téhle firmy, ale váhali jsme mezi dřevem a hliníkem a jsme rádi, že jsme šli do hliníku. Teď to chceme ještě osadit krbem a bude to komplet. Znáte někdo zahradní krby od https://skorsten.cz/…krby-magnum/ ? Docela se nám líbí, vyhovují i cenovkou. :) Tak přemýšlíme, že půjdeme touhle cestou. :)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace