méně než minuta
Systém klik SecuSignal informuje při odchodu z domu o tom, zda jsou všechna okna a dveře zavřená nebo do které místnosti je třeba se vrátit a otevřené okno nebo dveře zavřít. SecuSignal se skládá z minimálně jedné kliky SecuSignal s bezbateriovým vysílačem a z přijímače SecuSignal, který je napájen ze sítě 220 V. Vysílač (klika) SecuSignal pracuje kompletně bez kabelů a běžných baterií. Energie je vytvářena otočením kliky přímo pomocí patentovaného systému. Vysílač nevyžaduje žádnou údržbu. Všechny kliky SecuSignal jsou navíc vybaveny technologií Secustik – patentovaným blokovacím mechanismem, který znemožňuje neoprávněné posunutí kování zvenku. Pro větší spolehlivost přenosu je signál při manipulaci s klikou vysílán vícekrát za sebou. Dosah v budově činí (podle druhu stavby) zhruba 30 metrů.
Kliky Secusignal

Je to dobře vysvětleno? Dejte o tom vědět ostatním!

Tip na odborný pojem

Nenašli jste co jste hledali nebo o pojmu víte víc? Přihlaste se a navrhněte nový pojem o kterém máme napsat nebo rovnou napište i jeho definici. Pomůžete tak ostatním.

Nejnovější krátké zprávy

Poslední z diskusí

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace