1 minuta

Reakce (5 komentářů)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Eliška Obíralová
  Eliška Obíralová

  Je možné tyhle rolety instalova ti na okna ve tvaru L? Okno – do pravého úhlu balkonové dveře a navazuje opět do pravého úhlu okno. Případně mě zajímá jak a co k tomu potřebuji. Čekáme dětátko a tahle vychytávka by mohla hodně usnadnit denní uspávání.

  • neregistrovaný

   Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Ondřej Škvrně
  Ondřej Škvrně

  Zdravím, roletky máme doma v paneláku instalované asi 1,5 roku na všech oknech s orientací na jižní stranu. Až na drobné vady s vrzáním při vytahování a stahování (bylo odstraněno 1 měsíc po montáži) roletky fungují dobře. Co se zastínění týče, tak je klíčové volit vhodnou barvu látky která dělá stínění při překrytí zadní i přední části. Čím tmavší tím méně světla půjde při režimu den do interiéru. Je jasné že roletky ladíte s interiérem, ale radši bych volil ne úplně tmavou barvu. No co je ale faktem, že při funkci den a plném slunečním svitu budete mít interiér pruhovaný stíny jako zebru.

 • Jaromír Vodák
  Jaromír Vodák autor

  Dobrý den, rád bych Vás požádal o názor – zkušenosti s Textilními roletkami s látkou „den a noc“. Moje žena po nich touží jako hlavní stínění v interiéru našeho domu. Já mám obavy, že roletky celý interiér zatmaví. Děkuji za Vaše zkušenosti.

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace