méně než minuta
Miroslav Novotný

Mám posuvné dveřní sítě 2 ks a upadly mě plastové rolny, které jsou nahoře na posuvné síti. Nevím kdo sítě dodával, protože jsem dům už ze sítěmi koupil. Nevíte o firmě která prodává náhradní rolny nebo náhradní díly k sítím posuvným ?

Reakce (3 komentáře)

 • neregistrovaný

  Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí
 • Zdeněk Velešík
  Zdeněk Velešík

  Já jsem si musel sám vyrobit na 3D tiskárně nějaké náhradní díly, protože jsem nesehnal po 8-mi letech výrobce sítí a nikdo mi nedokázal plastovou komponentu dodat.

 • Tomáš Konvalinka
  Tomáš Konvalinka

  Na posuvné sítě zkuste firmu ISOTRA nebo CLIMAX, nafoťte jim co potřebujete a oni vám řeknou jestli to mají nebo ne. Osobně bych se snažil vyměnit plastové rolny za nějaké kovové protože posuvné plastové rolny moc nevydrží.

  • Luboš Krupička

   Isotra má v každém větším městě nějakého partnera na stínící techniku a on se může při cestě okolo u Vás stavit a nacenit Vám opravu.

   • neregistrovaný

    Máte u nás účet? Přihlaste se nebo pokračujte přes Facebook. Nemáte? Stačí

Je diskuse užitečná? Dejte o ní vědět ostatním!

Kategorie diskusního fóra

Na vaše dotazy čekají 2 profesionálové.


Poslední z diskusí

Staňte se profesionálem

Slovem profesionál označujeme lidi, kteří se v oboru vyznají a jsou ochotni poradit nebo se podělit o své zkušenosti v diskusích i jinde. Profesionálem se může stát každý kdo má náležitou praxi a profesní předpoklady.

Mám zájem


Nejnovější krátké zprávy

Nejnovější odborné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace